به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

سفارش تبلیغات
 • ESRB
 • بازدید: 2475

  کلمه ESRB مخفف کلمه  Entertainment Software Rating Board  که به معنی کمیته درجه بندی سرگرمی های نرم افزاری است . که این کمیته بازی های رایانه ای را متناسب با سنین مختلف به ۷ دسته تقسیم کرده است که هر دسته دارای یک علامت اختصاری است .

   

  Early CHILDHOOD :

  این علامت مخصوص گروه سنی خردسالان است و متناسب برای سنین ۳ سال به بالاست .

   

  EVERYONE :

  این علامت مخصوص گروه سنی کودکان است و متناسب برای سنین ۶ سال به بالاست . این علامت برگیرنده از بازی هایی است بدون خشونت و به شکل انیمیشنی .

  EVERYONE10+ :

  این علامت مخصوص گروه سنی نوجوانان است و متناسب برای سنین ۱۰ سال به بالاست . این علامت برگیرنده از بازی هایی که دارای خشونت کم است و به شکل فانتزیست و نیز جنبه آموزشی دارد .

  TEEN :

  این علامت مخصوص گروه سنی نوجوانان است و متناسب برای سنین ۱۳ سال به بالاست . این علامت برگیرنده از بازی هایی است که دارای خشونت کمی هستند .

   

  MATURE:

  این علامت مخصوص گروه سنی جوانان است و متناسب برای سنین ۱۷ سال به بالاست . این علامت برگیرنده از بازی هایی است که دارای خشونت بالا و تیراندازی و خونریزی هستند .

  ADULTS ONLY :

  این علامت مخصوص گروه سنی بزرگسالان است و متناسب برای سنین ۲۵ سال به بالاست . این علامت برگیرنده از بازی هایی است که دارای خشونت بسیار بالا و بازی های ترسناک هستند .

   

  RATING PENDING :

  معمولا بازی هایی که برای آن ها هنوز درجه خاصی تعیین نشده است این علامت را قرار می دهند .

  منبع : گروه چیت ها

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Merdad