سفارش تبلیغات

    ترینر جدید و سالم برای بازی SaintsRow IV

    برای اولین بار میان سایت های ایرانی

    دانلود ترینر SaintsRow IV

    ترینری که هم اکنون برای شما کاربران عزیز آماده نموده ایم توسط هکری به نام IdolNinja ساخته و منتشر شده است . این ترینر و یا به اصطلاح هک دارای ۶۸ تا امکان است که برای شما آزاد میکند . از جمله ویژگی های این هک افزوده امکان دویدن نامحدود , افزوده ۱۰۰٫۰۰۰ دلار پول به موجود شما , قدرت بیشتر , ارزونی , سرعت بیشتر , بزرگ شدن بازیکن , کوچک شدن بازیکن و… می باشد که میتوانید کدها و عملکرد آن را در زیر ببینید .

    برای فعال کردن هک ( ترینر ) تمامی فایل ها را در مسیر زیر کپی کنید :

    ..\steam\SteamApps\common\Saints Row IV\

    کدهای و عملکرد هر کد :

    Vanilla Cheats:

    Unlock Infinite Sprint – runfast
    Unlock Telekinesis – supertk
    Unlock Stomp – superstomp
    Unlock Blast – superblast
    Unlock Buff – superbuff
    Unlock Death From Above – superdfa
    Disable Super Movement – nosupermove
    Disable Super Powers – nosuperpowers
    Elevator to Heaven – fryhole
    Give $100,000 – cheese
    Clear Notoriety – goodygoody
    Player Vehicle Smash (any player car will crush other cars like a tank) – isquishyou
    Repair Current Vehicle – repaircar
    Receive the Following Weapons: baseball bat, heavy pistol, heavy SMG, semi-auto shotgun, automatic rifle, alien RPG and the McManus 2020 – letsrock
    Give Alien Hover Vehicle – givehovercar
    Give Alient Hover Tank – givehovertank
    Give Alien UFO – giveufo
    Unlock all unlockables – unlockitall
    Fast Forward – fastforward
    Give Alien jet bike – givetrouble
    Give Monster Truck – givemonster
    ASCII Mode – ascii
    Disable Warden spawns – nowardens
    Instant Warden Notoriety – instantwarden
    Mascot Peds – mascot
    Pimps and Hos Peds – hohoho
    Insane City – insanecity
    Evil Cars – evilcars
    Disable Glitch FX – noglitchcity
    Big Head Mode – bigheadmode
    Invincible Player Vehicle – vroom

    New Modded Cheats:

    Low Gravity – gravitykills
    Giant Player – imhuge
    Tiny Player – ittybitty
    Player Pratfalls – ragdoll
    Super Saints – supersaints
    Super Explosions – bigbadaboom
    Hide HUD – hidehud
    Drunk Peds – dui
    Give Oppressor – giveoppressor
    Give Oppressor Police variant – giveoppressorpolice
    Give Oppressor Angel variant – giveoppressorangel
    Give Tornado Assault variant – givetornadoassault
    Give Tornado Saints variant – givetornadosaints
    Give Tornado Police variant – givetornadopolice
    Give Tornado NG variant – givetornadong
    Give Tornado Morningstar variant – givetornadomorningstar
    Give Vulture – givevulture
    Give Vulture Morningstar variant – givevulturemorningstar
    Give Vulture Saints variant – givevulturesaints
    Give Vulture Spotlight variant – givevulturespotlight
    Give Eagle – giveeagle
    Give Eagle SWAT variant – giveeagleswat
    Give Eagle m16 variant – giveeaglem16
    Give Thompson – givethompson
    Give AB Destroyer – givedestroyer
    Give Snipes 57 – givesnipes
    Give Snipes 57 Killbane variant – givekillbanejet
    Give Woodpecker – givewoodpecker
    Give Woodpecker Luchadore variant – givewoodpeckerluchadore
    Give VTOL – givevtol
    Give VTOL Cyrus variant – givevtolcyrus
    Give VTOL Saints variant – givevtolsaints
    Give Pony Cart – givepony
    Give Recursor Purple – giverecursorpurple
    Give Recursor Red – giverecursorred
    Give Recursor Green – giverecursorgreen
    Give Turret – giveturret
    Give Turret HS – giveturreths
    Give HUGE White House USA turret – giveturretwh
    Give Verminator – giveverminator
    Give Key – givekey
    Give Crib Ship – givecribship
    Give Crusader – givecrusader
    Give Crusader Saints variant – givecrusadersaints
    Give Cruasder Cyrus variant – givecrusadercyrus
    Give Attrazione – giveattrazione
    Give Lightning – givelightning
    Give Stiletto – givestiletto
    Give Relic – giverelic
    Give Gunslinger – givegunslinger
    Give Gunslinger Police variant – givegunslingerpolice
    Give Hollywood – givehollywood
    Give Atlasbreaker – giveatlasbreaker
    Give Atlasbreaker Maero variant – giveatlasbreakermaero
    Give Bootlegger XL – givebootleggerxl
    Give Betsy XL – givebetsyxl
    Give Nyteblade (car) – givenyteblade
    Give Bloody Cannoness (bike) – givebloodycannoness
    Give Kenshin Ronin variant – givekenshinronin
    Give Eiswolf VK variant – giveeiswolfvk
    Give Eiswolf viceking variant – giveeiswolfviceking
    Give Compensator BH (Brotherhood) variant – givecompensatorbh
    Give Swindle BH (Brotherhood) variant – giveswindlebh
    Give Criminal Morningstar variant – givecriminalmorningstar
    Give Justice Morningstar variant – givejusticemorningstar
    Give Infuego Morningstar variant – giveinfuegomorningstar
    Give Criminal Decker variant – givecriminaldecker
    Give Solar Decker variant – givesolardecker

    ————————————————————————————————————————————————–

    دانلود دانلود   حجم : ۶۶ کیلوبایت ( نسخه IdolNinja )

    دانلود دانلود   حجم : ۶۰۷ کیلوبایت ( نسخه Fling )

    رمز عبور رمز فایل :www.cheatha.com ( درصورت لزوم )

    منبعمنبع : گروه  چیت ها

    ————————————————————————————————————————————————–

     

ارسال دیدگاه

  1. محمد گفت:

    بازیه خیلی قشنگیه..حیفه با ترینر بازی کنیم 😉 درست میگم؟…راستی یه سوال..شما که اینقدر ترینر میزارید…خود شما چقدر از ترینر استفاده میکنید؟ 😀 برام یه سواله 😀 :lop:

  2. محمد گفت:

    آقا واقعاً خسته نباشید..شما باید بازی رو دانلود کنید بعد نصب کنید بعد کرکها و ترینرا رو تست کنید و … کلی کار دیگه..اصلاً وقت هیچی ندارید….واقعاً خسته نباشید و ممنون از زحماتتون..سایتتون عالیه :love: :c :love:

  3. بزرگوار گفت:

    با سلام
    آفرین برای این یکی فلینگ گزاشتی :dad

  4. محمد گفت:

    سلام
    توی ترینر فلینگ کدوم گزینه پلیس ها رو غیر فعال میکنه؟
    یعنی کدوم گزینه باعث میشه پلیس هایی که دنبالمون هستن غیر فعال بشن و دیگه دنبالمون نباشن/

  5. Parsa [ZED] گفت:

    Kar Nemikone !!!

  6. Parsa [ZED] گفت:

    Hamishe Noskhe Fling Kar Karde In Bar Nemidonam Chera !!!

© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Merdad